NASI EKSPERCI

Poznaj naszą wyspecjalizowaną kadrę, która dba o najwyższą jakość oferowanych usług.

 

Zdjęcie Adam Kościelak

Adam Kościelak

Instruktor

- Instruktor pływania, ratownik WOPR
- Absolwent AWF Poznań
- Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w pływaniu, specjalista od stylu grzbietowego
- Miły, uśmiechnięty oraz bardzo cierpliwy

Zdjęcie Agnieszka Wilhelmi

Agnieszka Wilhelmi

Instruktor

Magister Wychowania Fizycznego, absolwentka AWF w Poznaniu. Nauczyciel Wychowania Fizycznego ze specjalizacją dostosowana aktywność ruchowa oraz instruktor rekreacji ruchowej fitness.

Zdjęcie Przemysław Lewandowski

Przemysław Lewandowski

Instruktor

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Trener II klasy i instruktor pływania. Uprawnienia Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy i Ratownika Wodnego. Wychowawca kolonijny grup zorganizowanych.

Zdjęcie Dagmara Tworkowska

Dagmara Tworkowska

Instruktor

Absolwentka studiów magisterskich na AWF w Poznaniu – kierunek Turystyka i Rekreacja. Instruktor pływania, ratownik WOPR. Specjalizuje się w nauce i doskonaleniu pływania dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zdjęcie Paulina Paszkowska

Paulina Paszkowska

Instruktor

Miłośniczka pływania. Przygodę z pływaniem rozpoczęła od 5 roku życia. Posiada wielokrotne osiągnięcia w tej dziedzinie sportu- dyplomy, medale,puchary. Instruktor pływania.

Zdjęcie Tomasz Kosicki

Tomasz Kosicki

Instruktor

Absolwent AWF w Poznaniu na kierunku Sport. Ukończył studia podyplomowe na kierunku Trener Pływania AWF oraz Przygotowanie Pedagogiczne. Jest instruktorem Fitness – Ćwiczenia Siłowe i instruktorem triathlonu. Posiada uprawnienia Ratownika Wodnego z Kwalifikowaną Pierwszą Pomocą.

Zdjęcie Joanna Stanisławska

Joanna Stanisławska

Intruktor

Zdjęcie Tomasz Tobolski

Tomasz Tobolski

Instruktor

Doświadczony instruktor,
pasjonat pływania,
wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w pływaniu masters

Zdjęcie Krystian Bartkowiak

Krystian Bartkowiak

Instruktor

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu – kierunek Wychowanie Fizyczne, Menadżer Sportowy, kierownik wypoczynku dzieci i młodzieży. Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu i doskonaleniu pływania.

Zdjęcie Krzysztof Jankowski

Krzysztof Jankowski

Instruktor

Instruktor pływania, Ratownik WOPR,
Student AWF w Poznaniu, 
Młody, miły oraz bardzo ambitny nauczyciel

Zdjęcie Bartosz Jaraszkiewicz

Bartosz Jaraszkiewicz

Instruktor

Student poznańskiego AWF na kierunku sport. Związany z pływaniem całe życie. Wielokrotny finalista Mistrzostw Polski w pływaniu. Specjalista od stylu grzbietowego. Zna pływanie od podszewki

Zdjęcie Jarosław Kukawka

Jarosław Kukawka

Instruktor

Pozytywną energię, uśmiech i zaangażowanie łączy z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu nauki i doskonalenia pływania dzieci i dorosłych. Przygodę z pływaniem rozpoczął już we wczesnym dzieciństwie. Wszystko co wiąże się z wodą jest jego wielką pasją. Jest osobą kontaktową, w bardzo łatwy sposób nawiązuje kontakt zarówno z osobami dorosłymi jak i dziećmi.

Zdjęcie Michał Obrębski

Michał Obrębski

Instruktor

  Rehabilitant, instruktor pływania, Aquaterapeuta, Aqua Baby Instructor. Zaawansowany Kurs  Halliwick – nauka pływania osób niepełnosprawnych, sędzia pływania klasa II. Ratownik Wodny + Kwalifikowana Pierwsza Pomoc. Instruktor windsurfingu VDWS, żeglarz jachtowy, sternik motorowodny, płetwonurek Divemaster PADI

Zdjęcie Renata Wróbel

Renata Wróbel

Instruktor

Zdjęcie Katarzyna Chudzik

Katarzyna Chudzik

Instruktor

Magister kierunku Sport ze specjalizacją trener pływania na AWF. 12 lat trenowała pływanie, uwielbia prace z dziećmi. Na każdych zajęciach obowiązkowy jest uśmiech. Instruktor pływania aqua baby, ukończony kurs Hallwick do pracy z osobami niepełnosprawnymi, ratownik wodny.

Zdjęcie Piotr Jaraszkiewicz

Piotr Jaraszkiewicz

Instruktor

Pasjonata pływania, przez wiele lat oddany wyczynowemu uprawianiu tego sportu. Wielokrotny finalista młodzieżowych Mistrzostw Polskich, które pierwsze szlify instruktorskie zbierał już w liceum.

Zdjęcie Wiktoria Grabowska

Wiktoria Grabowska

Instruktor

Absolwentka WSB w Poznaniu - psychologia w biznesie. 14 lat trenowała pływanie artystyczne, uczestniczka Igrzysk Europejskich oraz Mistrzostw Świata w Gwangju. Wielokrotna Mistrzyni Polski indywidualnie oraz zespołowo. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. W wolnym czasie naucza pływania artystycznego. Uprawnienia Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy i Ratownika Wodnego.

Zdjęcie Jan Knapski

Jan Knapski

Instruktor

- Magister AWF Poznań
- trener pływania,
- trener przygotowania motorycznego
- Instruktor pływania Aqua baby
- płetwonurek PADI