Aqua Fitness

poczuj swoją elastyczność w wodzie

Aqua Fitness

       

W związku z dużą frekwencją na zajęciach aquafitness informujemy, że na zajęcia obowiązują zapisy. W przypadku zbyt dużej liczby chętnych osoby nie zapisane na liście nie będą mogły wziąć udziału w zajęciach.
Informujemy również iż osoby posiadające kartę multisport także obowiązują zapisy.

Terminy zajęć : Poniedziałki 19.00 , Środy 19.00, Czwartki 18.15

Ostatnie zajęcia odbywać się będą 19.06.

Semestr letni rozpoczynamy od 4lipca. Terminy zajęć: wtorki oraz czwartki 19.00

 

 

Formularz zapisów i regulamin - do pobrania

 

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE PANIE (NIE WYKLUCZAJĄC PANÓW :)) POSIADAJĄCE KARTĘ MULTISPORT NA ZAJĘCIA AQUAAEROBIKU!

AQUA AEROBIK

Forma zajęć ruchowych w wodzie o różnej intensywności będąca połączeniem podstawowych układów ćwiczeń aerobiku z ćwiczeniami wzmacniającymi /siłowymi/, z wykorzystaniem różnego rodzaju pływackich ćwiczeń technicznych z zakresu pływania poszczególnymi sposobami, zabawami i grami.

 a) Aqua Classic Aerobik – zajęcia dla osób początkujących i średnio zaawansowanych, charakteryzujące się średnim poziomem intensywności, ukierunkowane na wzmocnienie poszczególnych grup mięśniowych oraz spalanie tłuszczu.

b) Aqua Trening Aerobik – zajęcia dla zawansowanych, charakteryzujące się bardzo wysokim poziomem intensywności, ukierunkowane na podniesienie na bardzo wysoki poziom wydolności fizycznej oraz spalanie tkanki tłuszczowej oraz rzeźbienie ciała, z wykorzystaniem wszelkiego rodzaju przyborów i sprzętu oporującego.

c) Aqua Shape – forma zajęć ukierunkowana na wzmocnienie mięśni całego ciała oraz wytrzymałości organizmu. Cechą charakterystyczną jest wykorzystywanie sprzętu oporującego (Aqua dyski, hantle, rękawice, itp.).