O termach

Tarnowskie Termy to kompleks basenowo - rekreacyjny, znajdujący się w Gminie Tarnowo Podgórne koło Poznania.

Tarnowskie Termy to wyjątkowy aquapark, który czerpie wodę ze Ÿźródeł geotermalnych, wydobywanych z odwiertu o głębokośœci 1200 metrów, dostarczającego wodę o temperaturze ponad 45,7 stopni Celsjusza. Tarnowskie Termy, to nowoczesny obiekt, który wraz z elementami zagospodarowania terenu, drogami i parkingiem oraz niezbędną infrastrukturą towarzyszącą łączy w sobie wiele funkcji, które pozwalają zadbać o wygląd i dobre samopoczucie klientów, oferując im wiele usług w jednym miejscu.

Tarnowskie Termy – to nie tylko nowoczesny Park Wodny – to miejsce spotkań. W strefie rekreacyjnej znajduje siê duży basen z licznymi atrakcjami wodnymi (dziką rzeką, biczami wodnymi i zjeżdżalniami) oraz basen z wodą termalną, który połączony jest z całorocznym basenem zewnętrznym. W cz궜ci rekreacyjnej znajduje się również basen dla najmłodszych, niepływających dzieci z wodnym placem zabaw. W czꜶci sportowej mieszczą się dwa baseny. Pierwszy – o długoœci 25 metrów, sześœciotorowy, z niewielkimi trybunami.

Drugi – z cieplejszą wodą do nauki pływania – jest on również bazą do prowadzenia aerobiku i zajęć sportowo-rekreacyjnych. Saunarium tworzy 5 wewnętrznych saun (2 parowe, 2 suche i 1 infrared) z kompleksem basenów - w tym jeden z wodą termalną) i natryski schładzające. Na zewnątrz znajduje się OGROMNA piaszczysta plaża o powierzchni 1500m2 wraz z placem zabaw, tężnią solną oraz miejscami do wypoczynku.

Dopełnieniem całoœści jest nowoczesna część techniczna z szatniami i czꜶcią handlową umożliwiającą obsługę ponad 2500 klientów w ciągu dnia.

Godziny otwarcia

Aquapark:  09:00 - 22:30
Sauny:      pn.-czw. 16.00 - 22.30

Sauny :     pt-15.00-22.30
                sb-nd. 9.00 - 22.30
Baseny sportowe: 06:30 - 22:30