Tarnowskie Termy
Pon – Pt: 06:00 – 22:30 / Sob – Nd 06:30-22:30 +48 61 8182 863

Akademia Pływania

Nauka pływania dla dzieci.
Twój maluszek boi się wody lub może chcesz by Twoje dziecko doskonaliło swoje umiejętności pływania pod okiem wykwalifikowanego trenera pływania? Już dziś zapisz się do Akademii Pływania Tarnowskie Termy. W programie mamy adaptacje do środowiska wodnego, która polega na wykorzystaniu gier i zabaw oraz prostych ćwiczeń oddechowych w taki sposób by Twoje dziecko szybko i bezproblemowo przełamano lęk przed wodą, jak również naukę i doskonalenie pływania. Dzieci pod okiem miłego, uśmiechniętego oraz wykształconego trenera pływania, uczą się nowych sposobów pływania od stylu grzbietowego przez kraul i żabkę do pływania delfinem. Trener pływania wdrażając nowe umiejętności pływackie zawsze pamięta by doskonalić elementy już poznane, dlatego Nasza Akademia Pływania jest tym na co Państwo czekaliście!

Na naszym basenie zajęcia odbywają się w grupach lub indywidualnie.

ZAPISY DO AKADEMII PŁYWANIA

Zapisy przez stronę internetową lub w punkcie informacji między 14.30 a 20.30 od poniedziałku do piątku

Od 1 sierpnia  – zapisy dla osób kontynuujących naukę pływania,
od 16 sierpnia – zapisy dla osób rozpoczynających naukę pływania w Akademii Pływania TT,

 

Formularz do pobrania:

Zajęcia Grupowe: pobierz

Zajęcia Bobas: pobierz

Zajęcia Aqua Fitness: pobierz

Chętnie odpowiemy na twoje pytania!

Administratorem danych osobowych są Tarnowskie Termy Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie Podgórnym przy ul. Nowej 54 (zwane dalej „Termami”).

Wszelkie informacje dotyczące praw przysługujących osobom fizycznym, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityką Prywatności.


Pin It on Pinterest