NASI EKSPERCI

Poznaj naszą wyspecjalizowaną kadrę, która dba o najwyższą jakość oferowanych usług.

 

Zdjęcie Michał Obrębski

Michał Obrębski

Instruktor

  Rehabilitant, instruktor pływania, Aquaterapeuta, Aqua Baby Instructor. Zaawansowany Kurs  Halliwick – nauka pływania osób niepełnosprawnych, sędzia pływania klasa II. Ratownik Wodny + Kwalifikowana Pierwsza Pomoc. Instruktor windsurfingu VDWS, żeglarz jachtowy, sternik motorowodny, płetwonurek Divemaster PADI

Zdjęcie Wiktoria Grabowska

Wiktoria Grabowska

Instruktor

Absolwentka WSB w Poznaniu - psychologia w biznesie. 14 lat trenowała pływanie artystyczne, uczestniczka Igrzysk Europejskich oraz Mistrzostw Świata w Gwangju. Wielokrotna Mistrzyni Polski indywidualnie oraz zespołowo. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. W wolnym czasie naucza pływania artystycznego. Uprawnienia Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy i Ratownika Wodnego.

Zdjęcie Tomasz Tobolski

Tomasz Tobolski

Instruktor

Doświadczony instruktor,
pasjonat pływania,
wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w pływaniu masters

Zdjęcie Renata Wróbel

Renata Wróbel

Instruktor

Renatka to fajna babka. Kraulem żabą grzbietem motylem pływa i nie potrzebuje do tego paliwa. Każdego nauczy, do wody wskoczy pokaże co umie i dziecko od razu chętnie na zajęcia sunie.

Zdjęcie Adam Kościelak

Adam Kościelak

Instruktor

Absolwent AWF Poznań, instruktor pływania, ratownik WOPR
Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w pływaniu, specjalista od stylu grzbietowego
Miły, uśmiechnięty oraz bardzo cierpliwy

Zdjęcie Dagmara Tworkowska

Dagmara Tworkowska

Instruktor

Absolwentka studiów magisterskich na AWF w Poznaniu – kierunek Turystyka i Rekreacja. Instruktor pływania, ratownik WOPR. Specjalizuje się w nauce i doskonaleniu pływania dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zdjęcie Jan Knapski

Jan Knapski

Instruktor

Magister AWF Poznań, trener pływania,
trener przygotowania motorycznego, Instruktor pływania Aqua baby
płetwonurek PADI

Zdjęcie Joanna Stanisławska

Joanna Stanisławska

Intruktor

Instruktorka pływania z wieloletnim doświadczeniem. Z pasją podchodząca do zawodu, cierpliwa, uśmiechnięta, z każdym dzieckiem znajdzie nić porozumienia potrzebną do zaszczepienia w nich pasji do pływania. 

Zdjęcie Przemysław Lewandowski

Przemysław Lewandowski

Instruktor

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Instruktor pływania. Hallwick, Watsu

Zdjęcie Tomasz Kosicki

Tomasz Kosicki

Instruktor

Absolwent AWF w Poznaniu na kierunku Sport. Ukończył studia podyplomowe na kierunku Trener Pływania AWF oraz Przygotowanie Pedagogiczne. Jest instruktorem Fitness – Ćwiczenia Siłowe i instruktorem triathlonu. Posiada uprawnienia Ratownika Wodnego z Kwalifikowaną Pierwszą Pomocą.

Zdjęcie Kamil Skubisz

Kamil Skubisz

Instruktor

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlasce - kierunek Wychowanie Fizyczne. Były zawodnik klubu UKS Orlik. Ratownik WOPR, instruktor pływania, narciarstwa, snowboardu, windsurfingu. Spokojny i uśmiechnięty. Uczenie innych to jednocześnie jego pasja.

Zdjęcie Krystian Bartkowiak

Krystian Bartkowiak

Instruktor

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu – kierunek Wychowanie Fizyczne, Menadżer Sportowy, kierownik wypoczynku dzieci i młodzieży. Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu i doskonaleniu pływania.

Zdjęcie Krzysztof Jankowski

Krzysztof Jankowski

Instruktor

Instruktor pływania, Ratownik WOPR,
Student AWF w Poznaniu, 
Młody, miły oraz bardzo ambitny nauczyciel

Zdjęcie Bartosz Jaraszkiewicz

Bartosz Jaraszkiewicz

Instruktor

Student poznańskiego AWF na kierunku sport. Związany z pływaniem całe życie. Wielokrotny finalista Mistrzostw Polski w pływaniu. Specjalista od stylu grzbietowego. Zna pływanie od podszewki

Zdjęcie Jarosław Kukawka

Jarosław Kukawka

Instruktor

Pozytywną energię, uśmiech i zaangażowanie łączy z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu nauki i doskonalenia pływania dzieci i dorosłych. Przygodę z pływaniem rozpoczął już we wczesnym dzieciństwie. Wszystko co wiąże się z wodą jest jego wielką pasją. Jest osobą kontaktową, w bardzo łatwy sposób nawiązuje kontakt zarówno z osobami dorosłymi jak i dziećmi.

Zdjęcie Michał Nowak

Michał Nowak

Instruktor

Absolwent AWF w Poznaniu, pasjonat pływania, związany z pływaniem od najmłodszych lat. Wielokrotny medalista, specjalista od stylu klasycznego. Trener II klasy oraz instruktor pływania, ratownik wodny, kwalifikowana pierwsza pomoc.

Zdjęcie Małgorzata Popiołek

Małgorzata Popiołek

Instruktor

Zdjęcie Krzysztof Karaś

Krzysztof Karaś

Instruktor

Zdjęcie Paulina Brońska

Paulina Brońska

Instruktor

Instruktor Aqua Fitness, Aqua Senior, Aqua baby, Pływania, Aqua Pregnancy, Aqua Training oraz Aqua Personal Trainer.

Swoje zawodowe doświadczenie przekłada na wyższy poziom prowadzenia zajęć.

Zdjęcie Piotr Jaraszkiewicz

Piotr Jaraszkiewicz

Instruktor

Pasjonata pływania, przez wiele lat oddany wyczynowemu uprawianiu tego sportu. Wielokrotny finalista młodzieżowych Mistrzostw Polskich, które pierwsze szlify instruktorskie zbierał już w liceum.

Zdjęcie Paulina Paszkowska

Paulina Paszkowska

Instruktor

Miłośniczka pływania. Przygodę z pływaniem rozpoczęła od 5 roku życia. Posiada wielokrotne osiągnięcia w tej dziedzinie sportu- dyplomy, medale,puchary. Instruktor pływania.

Zdjęcie Agnieszka Wilhelmi

Agnieszka Wilhelmi

Instruktor

Magister Wychowania Fizycznego, absolwentka AWF w Poznaniu. Nauczyciel Wychowania Fizycznego ze specjalizacją dostosowana aktywność ruchowa oraz instruktor rekreacji ruchowej fitness.