Zdjęcie Arek

Arek

To ja Arek. Zapraszam na gorące seanse saunowe.

Zdjęcie Marysia

Marysia

Cześć! To ja, Marysia. Uwielbiam obserwować przyrodę, wyjeżdżać na długie wycieczki rowerowe i czytać książki. Jednak najwięcej energii daje mi przebywanie z niesamowitymi ludźmi! Kocham się razem śmiać, tańczyć i dzielić emocjami. Wolność- to słowo doskonale opisuje moją wizję saunowania. To ona nas otwiera, sprawia, że jesteśmy sobą bez żadnych ograniczeń. Zapraszam Was gorąco na seanse!

 

Zdjęcie Kris

Kris

Hej to tylko ja Kris… znajdziecie u mnie, głównie, muzyczne chill-outowe klimaty relaksacyjne, ale nie stronię także o łączenia soulu, r’n’b i ostrzejszego grania. Jak wiecie prawie nigdy nie proszę o ciszę, bo to nigdy nie działa! Wszystko to co przekazuje: muzycznie i technicznie bierze się głównie z zamiłowania do ciągłego kombinowania i wdrażania zmian. W ten sposób mogę przekazać, co faktycznie w tej mojej głowie siedzi…..

Zdjęcie Patryk

Patryk

Dobry dzień. Mam na imię Patryk. Muzyczny ignorant, słucham co jest do słuchania. Z mentolem raczej nie jestem zaprzyjaźniony. W moim menu znajdziecie, wysoką dynamikę, brak ciszy, owoce no i zielone. Zapraszam do wspólnego saunowania.

Zdjęcie Mati

Mati

Witam serdecznie… Mati się kłania! Jestem miłośnikiem turystyki saunowej. Ceremonie saunowe staram się prowadzić z pasją i zaangażowaniem,aby klienci wyszli z seansu dogrzani i zadowoleni!

Zdjęcie Bartas

Bartas

Cześć kłania się przed wami Bartas. Fan dłuuugich i dogrzanych seansów! Saunamaniak w pełnym tego słowa znaczeniu. Jako Saunamistrz robię ceremonie takie, na których sam bym chętnie poleniuchował!!! Fani długiego leżakowania przy Jazz-e, klasyce czy dźwiękach natury znajdą coś dla siebie (ps. przy luźniejszej saunie). Przy pełnej saunie, zdrowo polewam „jak się bawić to się bawić”, a co za tym idzie: Rock, Hip-Hop, House, Reggae, Chillout to nutki jakie mi towarzyszą przy machaniu.

Zdjęcie Kamila

Kamila

Cześć mam na imię Kamila. Lubię podróże do ciepłych krajów, zapach lasu, muzykę, kontakt z ludźmi, taniec. Na saunie mam to wszystko w jednym miejscu.

Zdjęcie Tomasz

Tomasz

Tomasz... Koneser skrajnych temperatur. Przygodę z aktywnym saunowaniem rozpoczął kiedy stwierdził, że samo morsowanie już mu nie wystarcza. Twierdzi, że idealny seans powinien być równie efektowny jak efektywny. Techniki uczy się sam poprzez częste starty w zawodach (ostatnio 3 miejsce na SaunaCup i start w Mistrzostwach Polski 2018) i podpatrywanie najlepszych w tym fachu. Twierdzi że dobry seans saunowy ma znamiona małego przedstawienia teatralnego, co czyni go w pewnym rodzaju formą sztuki.

Zdjęcie Mateusz

Mateusz

Cześć jestem Mateusz. Przygodę jako Saunamistrz rozpocząłem w roku 2015 właśnie tutaj w Tarnowskich Termach. Staram się aby na moich seansach panowała atmosfera wyciszenia i spokoju, która sprzyja odprężeniu oraz przywróceniu równowagi. Przyjemne światło, cudowne kompozycje zapachowe, dobra muzyka wraz z podmuchami ciepłego powietrza sprzyjają oczyszczaniu ciała i umysłu. Zapraszam na seanse.

Zdjęcie Łukasz

Łukasz

Cześć jestem Łukasz zwany też Królem Mentolu.

Zdjęcie Agata

Agata

Cześć mam na imię Agata. Szukając czegoś nowego trafiłam do sauny w 2015 roku. I tak już zostałam, szczególnie z dzieciaczkami na Rodzinnym Saunowaniu, na które Was serdecznie zapraszam z pociechami. Natomiast wolny czas spędzam w kamperze zgodnie z naturą. W zimie morsując, w lecie parując ;), ale w ręce zawsze z aparatem albo dobrym kryminałem. Do zobaczenia w saunie.

Zdjęcie Bartek

Bartek

Cześć jestem Bartek! Lubię bardzo czekoladę.