Oferta "Piwnicy pod Termami"

Wielbiciele fitnessu mogą wziąć udział w zajęciach grupowych organizowanych w komfortowych salach wyposażonych w nowoczesny i profesjonalny sprzęt.
W Sali Fitness prowadzone są różnorodne zajęcia wzmacniające, kształtujące sylwetkę, choreograficzne – poprawiające kondycję, koordynację ruchową, pomagające spalić tkankę tłuszczową.
W Sali Mentalnej skorzystacie z zajęć poprawiających elastyczność mięśni, wzmacniających mięśnie posturalne i głębokie oraz pomagających osiągnąć harmonię i wewnętrzną równowagę.
W okresie jesienno zimowym prowadzone są zajęcia Indoor Cycling na rowerach stacjonarnych.

Otwarta przestrzeń siłowni została podzielona na cztery strefy funkcyjne:

I. Strefa Cardio

Ta strefa to doskonałe miejsce do treningu aerobowego (tlenowego), który nie tylko poprawi Waszą kondycję, wydolność serca i krążenie krwi, ale również zwiększy objętość płuc, gęstość kości oraz zmniejszy ryzyko osteoporozy w starszym wieku. Trening ten to doskonałe rozwiązanie dla osób walczących ze zbędnymi kilogramami.
Strefa wyposażona jest w najwyższej jakości urządzenia cardio, które zapewnią Wam komfort podczas wykonywania ćwiczeń.

Znajdziecie tutaj:

  • bieżnie (dla wielbicieli biegania i joggingu),
  • maszyny eliptyczne (angażujące nogi oraz górne partie ciała),
  • ergometry (symulujące wiosłowanie, pobudzające aż 95% wszystkich mięśni),
  • rowery poziome,
  • rowery pionowe z wirtualnym trenerem,
  • flexstrider’y (umożliwiające zarówno kształtowanie mięśni, jak i spalanie tłuszczu).

II. Strefa Maszyn Siłowych

Strefa ta została wyposażona w maszyny siłowe jednostanowiskowe lub wielostanowiskowe, umożliwiające trening każdej grupy mięśniowej. Maszyny te posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne, ergonomię i biomechanikę ruchu, dzięki czemu zapewnią Wam nie tylko bezpieczeństwo, ale również komfort wykonywanych ćwiczeń.
Strefa Maszyn Siłowych to doskonałe rozwiązanie dla osób w każdym wieku, dla tych dopiero rozpoczynających swoją przygodę ze sportem, jak w pełni zaawansowanych użytkowników.

III. Strefa Wolnych Ciężarów

Dedykowana wszystkim wielbicielom ćwiczeń siłowych, którzy znajdą tutaj sprzęt z najwyższej półki, od hantli i krążków żeliwnych (od 2 do 40 kg), po sztangi i sztangielki z obciążeniem.
Trening w strefie wolnych ciężarów pozwoli Wam na rozbudowę masy mięśniowej, pomoże w wzmocnieniu organizmu i poprawieniu jego siły.

IV. Strefa Treningu Funkcjonalnego

Strefa ta pozwala na odbycie treningu funkcjonalnego, który przede wszystkim  poprawiania krążenie krwi i wydolność organizmu, ale także zwiększa wytrzymałość tlenową, siłę i kondycję mięśni oraz wzmacnia wiązadła i mięśnie stabilizujące.

Ćwiczenia wykonywane są z wykorzystaniem sprzętów takich jak kettlebells, powerbag, skrzynie, liny, systemy podwieszane TRX, piłki, bosu i inne.
Treningi funkcjonalne dedykowane są wszystkim, bez względu na kondycję czy wiek, ponieważ nie obciążają one naszego ciała, a ruchy wykonywane podczas tych ćwiczeń zbliżone są do naturalnych, codziennych ruchów ludzkiego ciała.